Nechte se pohltit stěnami vašich místností ve vlastním domě

Posted on 01/02/2019 3:51pm

Jste znudění již omezeně koukat do všedních stěn? Omrzela vás bílá barva, která vám odebírá radost z každého dne? Uvažujete o tom jak toto změnit? Existuji zde možností, jaké vás nejspíš ani nenapadly.


domu
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO


/
Jedním ze možnosti, jak ukončit tento stereotyp je použití 3d tapety na zeď. S němi nejenom rozzáříte váš prostor, ale můžete ho třeba i opticky zvětšit popřípadě zmenšit. Nechte si udělat 3d tapety na zeď, na jakých smí se nacházet vaše vytoužená místa a díky tomu budete mít šanci pořád se podívat do krajů, kde by jste se jednoduše nedostali. Myslete nad tím, jež sedíte ve vašem pokoji a najednou se ocitnete uprostřed Paříže eventuálně ležíte na vytoužené pláži a díváte se na zapadající sluce. 3d tapety na zeď jsou omezeny pouze vaší fantazii. To znamená, že pokud vám přijde, jež váš pokoj zeje pustotou a přejete si ho jaksi oživit, takovéto tapety jsou to pravé pro vás - 3d obrazy na zeď.


Pro méně odvážnější je zde i jiná možnost, kterou jsou 3d obrazy na zeď. Jestliže nemáte k dispozici větší místa smíme dosáhnout téměř stejného efektu s takovýmito obrazy. 3d obrazy na zeď smí být jednodílné eventuálně vícedílné. Obrazy, skládající se z více dílu smí být buďto jedné velikosti popřípadě každý díl může být jiných velikostí. Obrovská měnivost velikostí, rozměrů a počtů těchto obrazů vám vytvoří dílo, jaké vás při každém zastavení u něho uchvátí a pohladí na duši - DEMURAL.CZ.


Uvolněte se ze své fantazii a nebojte se experimentu s vaším domem. Uvidíte, že nebudete želet a vyjdete z každodenní rutiny svého života s každým pohledem na obraz eventuálně tapetu, jakou si zvolíte.

Tags: dom, tapety, stal, pokoji